Hakkımızda

Web Sitemizin Amacı Nedir?

Her girişimci yeni bir iş bulmak, kazancını biraz daha üst seviyelere taşımak ister. Bu site de sizlere para kazanabileceğiniz yeni iş fikirleri sunmak için kurulmuş bir sitedir. Bu sitede hem daha az yorulacağınız, hem de ek bir gelir sağlayabileceğiniz işler hakkında fikir sahibi olabileceksiniz.

Bu site tamamen kullanıcılarına, onların zevklerine, ilgilerine hitap edebilecek karlı iş fikirleri sunarak farklı alternatif blog yazıları ile bilgi vermek amacıyla kurulmuş, her yaştan, her kesimden ve koşuldan insanlara hitap etmekte ve onların mutlu olabilecekleri işleri bulmalarına yardımcı olmaktan en önemlisi doğru bilgileri aktarmak için yapılandırıyoruz.

Bu site gelişen ve dönüşen şartlara uygun olarak her zaman para kazanma yolları ve farklı kategoriler hakkında kullanıcılara net bilgiler sunulmaya devam edecektir. Herkesin kendine uygun olan, kendini en çok güvende hissettiği işi bulması için her zaman çaba gösterilecektir.

O halde bu sitenin kullanıcılarına bilgi almaları için önerdiği iş fikirleri ile para kazanma adımlarından biraz bahsetmek gerekirse; gündemi takip eden bilgi dolu ve karmaşık anlatımlardan kaçınıp herkesin rahatlıkla anlayabileceği akıcı ve yalın anlatım tarzını benimsemiş makaleler ile ziyaretçilerine hoş bir zaman geçirmeyi hedefleyen sıra dışı bir web platformu olma yolunda ilerlemektedir.

Eğer siz de kendinize göre bir iş arıyorsanız ve bir türlü doğru ve net bulamadığınızı düşünüyorsanız web sitemizde arama çubuğu aracılığı ile arama yapabilir, aramanızı kesinlikle bulacağınızı düşünüyoruz. Kendinize en uygun işi bulmak için bir para kazanma rehberi olan kategorimizi de ziyaret etmeniz yeterlidir.

Web Sitemin Alt Yapısı Nasıldır?

Hangi Hosting ve Barınma Hizmetini Kullanıyorum?

Uzun yıllar Türkiye ve yurtdışında hizmet veren hosting sağlayıcılar ile çalışma fırsatı yakalayarak deneme imkanımız oldu. Her insanın dört dörtlük olmadığı gibi bir çok hosting firması da kusursuz değildi. Fakat en iyi ve en kaliteli hizmet alacağım firma olarak Hayal Host ‘u tercih ettim.

Tercih sebebimin en başında tüm sunucularının Türkiye lokasyonlu olması ve cloud server hizmetinde 4 Core E5-2699 V4 kullanmaları oldu. Eğer sunucu yada hosting hizmeti satın almak istiyorsanız Mutlaka ilk önce Hayal Host‘u denemelisiniz. Buradan satın alma işleminizi hemen başlatabilirsiniz.