İletişim

Hızlı iletişim

Aşağıda ki mail adresi aracılığı ile benimle iletişim kurabilirsiniz. İsteklere en geç bir (1) saat içerisinde yanıt vereceğimizi bilmenizi isteriz.
  • Mail 7/24 : destek (@) girisimciliderler.com

Düşünce & Eleştiri

Web blogumuzda ki makaleler, konular hakkında araştırma yapan kişilerin daha fazla bilgi almaları için hazırlandı. Makaleler hakkında görüş, düşünce yada eleştirilerinizi yukarıda ki iletişim bilgilerini kullanarak bize iletebilirsiniz. Yada ilgili sayfanın altına yorum yaparak dile getirebilirsiniz.

İstek Makale

Aşağıda ki yorum alanına blogumda ki makaleler hakkında düşünce-görüş- önerilerinizi yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap veririm. Eğer yazmamı istediğiniz makale yada bilgi almak istediğiniz bir konu var ise; mail adresimi kullanarak konu hakkında kısa bir bilgi verirseniz, en erken sürede araştırmasını yapıp detaylı bir şekilde blogumda ki ilgili kategoride paylaşıp size bilgi veririm.

Yorum Aboneliği
Bildir
guest

9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk kayroscu

Merhaba e bülten abonesi olmak istiyorum [email protected]

Jannette

Merhaba Emre bey web sitenizin blog alanına banner reklamları ve şirketimiz hakkında tanıtım yazısı yazdırmak için mail adresinize mail attık.

Ali u.

Blogunuzda ki makaleler ilgi çekici bir dil ile anlatılmış başarılarınızın devamını dilerim.

Faith

Merhaba size mail gönderdim.

Paracı

Web sitenize her gün geliyorum. Farklı kategorilerde ki yazılarınızı severek okuyorum. Özellikle iş fikirleri ve para kazanma hakkında net bilgiler vermişsiniz.

Johan

Merhaba ben bir network marketing şirketinin temsilcisiyim. Web sitesi yaptırmak istiyorum ve seo hizmeti almak istiyorum. Size mail gönderdim.