Bayilik (Franchise) Veren Firmalar

20 BAŞLIKTA: Su Bayiliği Veren Firmalar Ve Bayilik Fiyatları Ne Kadardır?

En karlı bayilikler arasında bulunan su bayiliği veren firmalar aramanıza rehber olacak makalemde tüm bayilik veren firmalar hakkında tüm detayları bulabilirisiniz. Ayrıca makale içerisinde su bayiliği nasıl alınır yada kosgeb su bayiliği desteği nasıl alınır gibi tüm sorularınızın cevaplarına geçelim.

Tüm canlıların vazgeçilmezi olan, renksiz, kokusuz kimyasal bileşime su denmektedir. Birçok alanda olduğu gibi iş fikirleri ve para kazanma yolları içerisinde biri de su satmaktan geçmektedir. Dünyada birçok doğal kaynak suyu keşfedilmiş ve yatırımcılar bu kaynak sularını bazen satmak bazen de bol mineralli suları insanların vücutlarına sağlıklı olduğu için kaplıca tarzında oteller yaparak değerlendirmişlerdir. Su insan yaşamında oldukça önemli yere sahiptir. İçecek, giyecek, yiyecek ve bunun gibi daha birçok alanda faydalanıldığı görülmektedir.

Su Bayiliği Kaç Para Kazandırır?
Su Bayiliği Kaç Para Kazandırır?

Su Bayiliği Kaç Para Kazandırır?

Son zamanlarda birçok girişimci tarafından damacana su bayiliği yapılmaktadır. Girişimciler kendi bayiliklerini ve kendi markalarını oluşturabilmektedirler. Fakat bu zorlu yol girişimciler açısından fazla sermaye kullanmaya yol açmaktadır.

Dünya üzerinde çok bilinen firmalar girişimcilere bayilik açma hakkı tanımaktadır. Su bayiliği kazancı şehirlere veya açıldığı yere göre farklılık göstermekte ortalama olarak ise aylık 15-20 bin TL olarak hesaplanmaktadır.

Küçük şehirlerde bu fiyatlarda azalma olabilmektedir. Örneğin İstanbul gibi büyük bir şehirde kişilerin kazancı küçük illere göre iki kat artmaktadır.

Ortalama aylık 30-40 bin TL’ ye kadar çıkabilmektedir. Su bayilileri ortalama kazançlarının yarısı kadar kar elde edebilmektedir. Kazanılan paradan bayiliğin masrafları düşürüldüğünde elde edilen kar tam olarak kazanılan kazançtır.

Su Bayilik Fiyatları Ne Kadar?
Su Bayilik Fiyatları Ne Kadar?

Su Bayilik Fiyatları Ne Kadar?

Su bayiliği fiyatları franchise bedeli yani markalarını kullanma bedelleri firmadan firmaya popülerliğine göre değişmektedir. En iyi bilinen fiyatlar ise 40.000-100.000 TL arası değişiklik göstermektedir. Fakat bazı su firmaları kendi tanıtımlarını yapabilmek için bayilikleri belli kurumsal koşulları yerine getirerek bedava verebilmektedir. Bayilik fiyatları girişimcilerin ellerindeki sermaye veya bayilik alacakları firmaların bazı şart ve koşullarına göre değişmektedir. Yukarda verilen fiyat sadece geçici olarak fiyatlandırılmıştır.

Gelişen teknoloji ve artan fiyatlar doğrultusunda bütün hizmet alanlarında artış olabileceği gibi su bayiliği alma veya kurma hizmet alanında da yıllara göre değişiklikler olabilecektir. Örneğin; 2021 yılında 40.000-100.000 arası olan bayilik fiyatları 60.000 alt taban olarak da başlayabilmektedir.

Su Bayiliği Almak İçin Neler Gereklidir?
Su Bayiliği Almak İçin Neler Gereklidir?

Su Bayiliği Almak İçin Neler Gereklidir?

Su bayiliği almak için gerekenler arasında öncelik olarak bayilik almak istenilen firma ile görüşülüp form doldurulması gerekmektedir. Onaylanan bayilikten sonra girişimciler en az 30 m2 veya 40 m2 bir dükkan tutması gerekmektedir. Bazı firmalar ise kaç m2 olması gerektiğini bayiliğe bildirebilmektedir. Bir muhasebeci ile görüşülüp şahıs işletmesi açılmalıdır. Daha sonrasında suları taşıyabilmek için bir araç ve dağıtım yapılabilmesi için bir motora ihtiyaç duyulmaktadır.

Fakat bayilik veren firmalar araç mı veya motor mu istediklerini bayilik verdikleri girişimci ile paylaşabilmektedirler. Su dağıtımı yapabilmek veya dükkana sahip çıkabilmek, siparişleri alabilecek bir eleman da alınması gerekmektedir. Seçilecek olan elamanın güler yüzlü ve hızlı olması gerektiği de göz ardı edilmemelidir. En önemlisi ise açılacak olan bayiliğin konumuna dikkat edilmelidir.

Su Bayiliği Veren Firmalar
Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar ve Şirketler Hangileridir?

Su bayiliği veren firmalar arasında popülerliği yüksek olanlar önde bulunmaktadır. Bayilik veren bazı su firmaları belli ücretler karşısında verirken bazıları ise bedava verebilmektedirler. Aşağıda bayilik veren bazı su firmaları sıralanmaktadır. İşte bunlar;

 1. Damla Su
 2. Erikli Su
 3. Pınar Su
 4. Tekir Su
 5. Abant Su
 6. Billur Su
 7. Florist Su
 8. Saka Su
 9. Mecidiye Su
 10. Seğmenler Su
 11. Selen Su
 12. Atlantis Su
 13. Elmacık Su
 14. Kardelen Su
 15. Sırma Su
 16. Nestle Pure Life Su
 17. Reşadiye Su
 18. Dağdelen Su
 19. Gümüş Su
 20. Doyum Su
 21. Dinç Su
 22. Bey Su
 23. Badem Pınarı Su
 24. Munzur Su
 25. Su Ada
 26. Hayat Su
 27. Hamidiye Su
 28. Akyudum Su
 29. Selen Su
 30. Berrak Su
 31. Niksar Ayvaz Su
 32. Akdağ Su

1) Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Bütün firmaların isteyebileceği gibi Damla Su firması da bir miktar sermaye istemektedir. Bayilik almak isteyen girişimciler Damla Su internet sitesinden kişisel bilgileri ile form doldurabilmektedirler. Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim bilgileri ile arayarak birebir görüşme sağlayıp bilgi alabilmektedirler.

Görüşmeler sağlandıktan sonra firmanın girişimcilere söyledikleri ve isteklerine karşılık bayilik açma imkanı sağlanabilmektedir. 0850-201-30-35 numaralardan veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

2) Billur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Diğer bütün firmaların istedikleri talepler gibi Billur su Bayiliği için de sermaye bulunması gerekmektedir. Ayrıca Billur Su internet sitesinden ön başvuru yapılması gerekmektedir.

Ön başvuru yapmadan önce Billur Su Bayiliği almak isteyen girişimcilerden Mobil Bayilik Sistemi, Kapalı Panelvan Araçlar ile Taşıma ve 7/24 Çağrı Merkezi İle Kusursuz Hizmeti şartları bulunmaktadır. 0850 222 1 111 numaralardan veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

3) Atlantis Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Atlantis Su Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler kurumsal internet sitesinden başvuru formu doldurmak zorundadırlar. Genç ve dinamik bir ekip istemekte olan Atlantis Su, bayilik verecek girişimcilerle birebir irtibata geçmektedirler. (352) 232 20 30 numaralardan veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

4) Seğmenler Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Seğmenler Su Bayiliği 2021 yılında bayilik açma ücreti olarak 50.000-100.000 arasında değişiklik göstermektedir. Su bayiliği yanı sıra gıda bayilikleri de bulunmaktadır. İnternet sitesinden veya birebir başvuru da yapılabilmektedir.

Macun Mahallesi, 208 Caddesi, No: 31, Yenimahalle / Ankara 444 2 480, 444 1 211, 444 3 523 numaralardan veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

5) Mecidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Diğer firmalarda olduğu gibi Mecidiye Su firmasında da internet üzerinden kişisel bilgiler doldurularak girişimcilere dönüş sağlanmaktadır. Belli bir sermayenin yanı sıra güler yüzlü çalışanlar da bulunması gerekmektedir. Ayrıca; Fabrika adresi: Eğerti Mahallesi, Eğerti Sokak Su Şişeleme Tesisi no:143 Aziziye/Erzurum +90 442 645 20 89 nolu telefon veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

6) Abant Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Abant Su bayiliği almak isteyen girişimcilerin diğer firma siteleri gibi internet sitesinden form doldurması gerekmektedir. Diğer sitelerden oranla Abant Su bayilik formlarında Başvurulan Bayilik Tipi ve Bayilik İçin Ayrılan Bütçeyi de istemektedir.

0 (212) 872 56 29 nolu telefon veya Fax : +90 (212) 872 56 81 nolu Fax numarasından ön başvuru yapılabilmektedir.

7) Ulupınar Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Ulupınar Su Bayiliği almak isteyen girişimciler kurumsal internet sitesinden firmanın kurumsal bayilik verme şartlarını okuyabilmektedirler. Şeffaf ve güvenilir şekilde yayınlanan koşulların yanı sıra özel şartları da bulunmaktadır. Ayrıca diğer firmalara nazaran bu kurumsal firmaya mesaj bırakıldığında girişimcilere birebir geri dönüşler sağlanmaktadır. 0212 766 01 01 nolu telefon veya [email protected] adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

8) Elmacık Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Diğer firmalara göre Elmacık su kurumsal internet sitesinde ön başvuru yerine direkt başvuru kabul etmektedir.

9) Kardelen Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Kardelen Su Bayilik Kriterleri olarak dükkan, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım elemanı gibi uygun bir altyapı istemektedir. Ayrıca elemanlara eğitim verme imkanı sunmaktadır. Bayilik verilen yerlerin büyümesi amacı ile broşür, tabela, araç kaplama, elemanların kıyafetleri ve magnetler kurumsal firmanın kendisi tarafından sağlanmaktadır. Bu kriterlere uyan girişimciler internet sitesinden ön başvuru yapılabilmektedir.

10) Florist Su Bayiliği Nasıl Alınır?

2000 yılında İstanbul’ da fabrikası kurulan Florist Su Bayiliği almak isteyen girişimciler resmi internet sitesinden daha önceleri başvuru yapabilirken şuanda ise hesapları askıya alınmış bulunmaktadır. Bundan dolayı kişisel bilgi almak için şirketin ana sitesini ziyaret edilmesi gereklidir.

11) Tekir Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Diğer su firmalarında olduğu gibi Tekir Su firması da internet sitesinden ön başvuru kabul etmektedir. Fakat ön başvuru formunun yanı sıra birkaç şartları da bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Depo, eleman ve gerekli ofis malzemelerini temin edebilmek,
 2. Araç ve girişimcinin Tekir Su Bayiliği alabilecek sermayede bulunabilmek,
 3. Bulunduğu konumdaki tüketiciye ne kazandırabileceğini ispatlayabilmek,
 4. Bulunduğu konumdaki bölgede yer alan rakipler ile yarışabilecek düzeyde olabilmek.

12) Selen Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Selen Su Bayiliği almak isteyen girişimciler için de belirli şartlar bulunmaktadır. Bunlar sadece ön koşul olarak bilinmeli firma ile birebir görüşme sağlandığından diğer koşullar da konuşulmaktadır.

 1. Selen Su ve girişimcilerin kendi ticaret alanlarına kalite katabilmesi,
 2. Selen Su firmasının isteyebileceği kapasiteye sahip olabilmek (depo, dükkan)
 3. Selen Su bayiliği almak isteyen girişimcinin belirli bir sermayeye sahip olabilmesi,
 4. Bayilik açıldığı bölgede rakipler ile çalışabilecek rekabeti seven kişiler olabilmelidirler.
 5. Selen Su firması tarafından kalifiyeli eleman, güler yüzlü olabilme ve gereken ofis malzemelerini temin edebilmelidirler.

13) Saka Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Saka Su Firmasında da diğer firmaların kurumsal sitelerindeki gibi ön başvuru alınmaktadır. Kardelen Su Firmasının koşullarına benzer koşullar sunmaktadırlar. Dükkan, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım elemanı gibi uygun bir altyapı istemektedir.

Ayrıca elemanlara eğitim verme imkanı sunmaktadır. Bayilik verilen yerlerin büyümesi amacı ile broşür, tabela, araç kaplama, elemanların kıyafetleri ve magnetler kurumsal firmanın kendisi tarafından sağlanmaktadır. Bu kriterlere uyan girişimciler internet sitesinden ön başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca 444 72 52 telefonu arayarak bütün detaylar hakkında bilgi alınabilmektedir.

14) Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır?

ISO-TS-OHSAS kalite belgelerine sahip olan Erikli Su bayilik almak isteyen girişimciler tarafından popülerliği nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Resmi internet sitesinde hem abonelik hem de ön başvuru formu ile bayilik başvurusu yapılabilmektedir.

Girişimcilere birebir şartları hakkında bilgi verilmektedir. Belli başlı şartları arasında bir adet dağıtım için kamyonet, toplu satış yapabilmek için malzemelerin saklanabileceği depo, personel ve ofis malzemeleri gibi şartları bulunmaktadır.

15) Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Sırma Su bayilik verecek girişimciler için bulundukları semtte veya ilde tek olması gerektiği şartı koşmaktadır. Yani girişimciler bulundukları semtte veya ilçelerde başka herhangi bir Sırma Su Bayisi olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir. Aşırı nüfus yoğunluğu olmayan yerlere bayilik verilmemektedir. Bunun yanı sıra depo, eleman ve kamyonet tarzında dağıtım yapılabilecek araç istenilmektedir.

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmaları
Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmaları

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmaların Listesi Hangileridir?

Ücretli su bayiliği veren firmalar yanı sıra ücretsiz su bayiliği veren firmalar da bulunmaktadır. Ücretsiz su bayiliği veren firmaların amaçları arasında kurumsallığı korumak vardır. Ayrıca bu firmalar ile ilgili bilgi almak için telefon numaralarından veya resmi internet sitelerinden bilgi alınabilmektedir. Bunlardan bazıları adresleri ve bilgileri şu şekildedir;

1) Erikli Su Adresi

Adres: Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyük Deniz Cad. 3/10 Ümraniye-İstanbul

2) Sırma Su Adresi

Adres: Küçük Bakkal Köy Mahallesi, Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:3 Ataşehir-İstanbul

3) Hayat Su Adresi

Adres: Büyük Hanlı Plaza Kayışdağı Cad. No:1 k:12 Ataşehir- İstanbul

4) Damla Su Adresi

Adres: Sakarya-Sabanca

5) Saka Su Adresi

Adres: Kısıklı Mahallesi, Alemdağ Cad. No:6 Masaldan İş Hanı Çamlıca- Üsküdar.

Su insanların hayatlarını kolaylaştırmada büyük rol oynamaktadır. Genç girişimciler başta olmak üzere birçok girişimci Karlı iş fikirleri, para kazandıran işler ile ilgili arama yaparken su bayiliği olma veya su satımında kişilerin kendi markalarını oluşturması ile karşı kaşıya gelmektedir. Girişimciler kendi markayı oluşturmanın büyük sermayelere neden olacağını bildiklerinden daha çok su bayiliği alma yolunda ilerlemektedirler.

Yorum Aboneliği
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yüksek Gelir Potansiyelli İş Fikri