Yayın İlkeleri Sayfası

Girişimci Liderler olarak kullanıcılarımıza birçok alanda servis sunan platformu olarak hizmet veriyoruz. İş fikirleri , finansal piyasalar , para kazanma , kripto para ‘ya kadar çok geniş bir yelpazede kullanıcılarımıza içerikler üretiyoruz.

Özellikle girişimci ruhuna sahip olanlara, nereden ve nasıl başlayacaklarını bilmeyenlere yönelik çalışmalarla rehber görevini de yürütüyoruz. Hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı yürütürken kendi belirlediğimiz yayın politikamız doğrusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Bu nedenle bazen bizi eleştirebilirsiniz ama saygı çerçevesinde olmasını diliyoruz.

Amacımız Sayfaların Dolması Değil

Kopyala yapıştır veya çala kalem yazılan yazılarla sayfaları doldurmak kolaydır. Ama önemli olan içeriktir. Siz kullanıcılarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak, “işte aradığım tam burada dedirtecek” kalitede ve içerikte fikirleri hayata geçiriyoruz. İçeriklerimizin internette bir eşinin daha olmadığından emin olabilirsiniz. Belki sayfalarımızdan alıntı yapılmış olabilir.

Araştırmacı kimliğimizle her zaman sizlere yüksek kalitede, benzersiz, doğal, etkileşime açık ve içleri dolu dolu içerikler sunmak için çalışıyoruz. Hazırladığımız tüm içerikler özgün bir dille kaleme alınmış olup, imla ve yazım kurallarına uymaktadır. Amacımız, araştırmacı ruhlu kişilere kaynak olabilmektedir.

Fikirle Birlikte Doğruyu da Sunuyoruz

Bütün içeriklerimiz tarafınıza sunulmadan önce gerçeklik payları ve doğrulukları araştırılmaktadır. Amacımız en çok tıklanmak değildir. Sizlere sunduğumuz bilgiler karşısında “acaba” kuşkusunu duymamanız için bütün içerikleri uygunluk testine sokuyoruz. Bu uygulama en küçük bir bilgiden en büyük makaleye kadar aynı titizlikle uygulanmaktadır. Kaynak araştırması yapıp, değerlendirmeler sonucunda yayına alıyoruz.

Hatasız insan olmaz hoşgörüsünden yola çıkarak, olası hatalı içeriklerde en hızlı şekilde eksiklik, yanlışlığı gidermeye çalışıyoruz. Gerekli düzeltmeyi ve güncellemeyi yaptıktan sonra bu konuda sizleri hızlı şekilde bilgilendiriyoruz. Sitemizde yayınladığımız bütün içerikler, yorumlar veya öneriler tamamen bilgi vermek amacını gütmektedir. Herhangi bir satın almaya teşvik gibi bir durum söz konusu değildir. Sizlere sunduğumuz içerikler tamamen araştırmaya ve kişisel görüşlere dayanmaktadır.

Örneğin finans, borsa içerikli bilgilerimiz tamamen piyasadan toplanan bilgilerin harmanlanmış halidir. Sitemizde yayınladığımız bilgilerle sizin mali durumunuz veya risk haritanız uyuşmayabilir. Bu nedenle öncelikli olarak bilgileri imbiğinizden geçirip, gerekli araştırmaları yaptıktan sonra hareket etmenizde yarar vardır. Bizi sadece yol gösteren bir rehber olarak görmeniz yeterlidir.

Aynı hassasiyeti ve ciddiyeti kullanıcılarımızdan da bekliyoruz. Hangi konuda içerik gönderirseniz gönderin doğruluğundan emin olunuz. Bu yaklaşımınız sitemizin kaliteli yolculuğunda birer mihenk taşı olacaktır. Sizler kaliteli ve doğru içeriklerinizle sadece sitemize değil, yardım isteyen birçok kullanıcıya yardımcı oluyorsunuz.

Fikirleri Saygı Çerçevesinde Sunuyoruz

İçerikleri hazırlarken her zaman kişi, kurum ve kuruluşlara saygı çerçevesinde yaklaşıyoruz. İçeriklerimizdeki üsluplar saygı çerçevesinde düzenlenmektedir. Irk, cinsiyet, inanç, engel, siyasi görüş gibi daha sayamadığımız birçok değerlere karşı saygımız sonsuzdur. İçeriklerimizi üretirken ne bir kişiyi ne de bir görüşü hedef alıyoruz.

Fikirleri ve içerikleri üretirken nesnel ve tarafsız yaklaşım sergiliyoruz. Fikirlerin çeşitliliğine inanıyor, her fikre karşı saygılı olduğumuzu belirtiyoruz. Aynı hassasiyeti kullanıcılarımızdan da bekliyoruz. Platformumuzda paylaşım yaparken veya etkileşimde bulunurken saygı ve hoşgörü çerçevesinde hareket etmenizi bekliyoruz.

Fikirleri Sunarken Kopya İçeriğe Karşıyız

Platformumuzu diğer sitelerden ayıran en büyük özellik, içeriklerimizin tamamen kendimize ait olmasıdır. Diğer sitelerden veya başka yerlerden bilgileri alıp kopyala-yapıştır yapmıyoruz. Yayın ilkelerimiz içinde kopya içerik yer almamaktadır. Bütün çalışmalarımız yoğun araştırmaların ve verilen emeklerin ürünüdür. Her bir cümle büyük titizlikle ve bütün değerler gözetilerek kurulmuştur.

Kopya içeriğin, bizi sürekli geriye götüreceğinin bilincindeyiz. Hedef kitlemizin ve potansiyel kullanıcılarımızın bize daha hızlı ve direk ulaşabilmeleri için özgün içerikler üretme gayreti içindeyiz. Özgünlük demek, internette bir eşinin olmaması demektir. Bunun için de içeriklerimizi yayınlamadan önce kopya kontrol testinden geçiriyoruz.

Sitemize makale göndermek isteyen kullanıcılarımızdan da aynı özveriyi bekliyoruz. Sadece adının duyulması için yazılmış ve gönderilmiş içerikler, zaman kaybından öte geçmeyecektir. Çünkü bu içerikleri gönderildiği gibi yayınlamamız söz konusu değildir. Gerekli araştırma ve uygunluk testlerinden geçirdikten sonra, onay aldığı takdirde yayınlıyoruz. Yazınız yayınlanmadığı için bize serzenişte bulunabilirsiniz ama profesyonel bir çalışmanın bunu gerektirdiğini kabul etmeniz gerekiyor.

Kısaca Girişimci Liderler olarak sade ama etkili yayın ilkeleri benimsiyoruz. Bütün içeriklerimizin özgün ve kaynağından araştırılmış şekilde sizlere sunulduğunu bilmenizi isteriz. Makalelerimizde olası hata, eksiklik veya yanlış bilgi gördüğünüzde destek (@) girisimciliderler.com adresine bilgi vermekten çekinmeyin. Hızlı şekilde düzelteceğimizden emin olabilirsiniz.