Kullanım Sözleşmesi Sayfası

İş hayatına atılacak olan girişimciler ve yatırımcılar için iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Özellikle de bu konularda girişimcilere önemli bilgiler verilir. Mobil uygulama ve sosyal medya aracılığı ile ilgili tüm bilgilere sahip olunabilir. Bu kapsamda Girişimci Liderler sitesine dair hizmetler ve servisler konusunda önemli açıklamalar da bulunmaktadır.

Ziyaretçiler ve üyelerin tümü yasal yükümlülükler ve belirlenen şartları bilmekle yükümlüdürler. Bu nedenle tüm ziyaretçileri gizlilik politikası ve veri politikasını da ayrıntılı olarak bilmelidirler. Üyelerin tümü genellikle sözleşmede bulunan yükümleri kabul ederler.

O yüzden tüm hizmetler hakkında fikir sahibi olunmalıdır. Ortaya çıkabilecek yasal yükümlülükler nedeni ile site sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle kullanım sözleşmesinin okunması ve bilgi sahibi olunması da çok önemlidir.

Kullanım Sözleşmesi Hakkında Bilgi

Genel kullanım sözleşmesi çok önemli bir yere sahiptir. Sitenin kısım ve servislerinden önce kullanım sözleşmesi dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Hizmet ve servisler hakkında kullanım sözleşmesi de çok önemli bir yere sahiptir.

Siteye dair servis ve hizmetleri kullanan tüm üyeler ile ziyaretçiler kullanım sözleşmesini çok iyi bir şekilde okumalı ve anlamalılar. Sitenin forum, blog, mobil uygulama ve sosyal kanalları diğer alanlarda sunduğu hizmetleri de kabul etmiş sayılacaklar.

Gizlilik Politikası ile veri politikası sayfalarında Kullanıcılardan bazı verilerin toplandığı da bilinmektedir. Bu servisler kullanıldığı takdirde kullanıcılar politikaların tümünü kabul etmiş sayılırlar. Bunun yanı sıra kullanıcıların verileri de site ile paylaşılması kabul edilmiş sayılır.

Kullanım Sözleşmesi İle İlgili Detaylar

Sisteme üye olan kişiler hesap bilgilerinin güncelliğini ve hesap güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Hesap üzerinden üyelik yaptıran kişiler hesap bilgilerinin güncelliğini ve hesap güvenliğini de sağlamakla yükümlü olurlar.

Kullanıcı hesap üzerinden yetkisiz işlemler gerçekleştiğini düşünür ise doğrudan site ile iletişime geçmelidir. Bu sayede en kısa sürede etkili şekilde çözümler üretilecektir. Kişisel verilerin doğrulanması amacıyla kimlik belirleyici evraklar istenebilir.

Bu nedenle tüm verilere de ulaştırıldığı takdirde hesap kullanıcıya tekrar verilebilir. Servislerde ise nefret söylemi, ırkçılık ve benzeri veriler barındırılamaz. Üye hesapları ile ziyaretçi mesajlarında da bu gibi hukuka aykırı durumlar olmaması gerekir.

Kullanım Sözleşmesinde Dikkat Edilen Hususlar

Uygulamalarda herkese açık bölümler ile özel bölümlerde kullanıcılara hakaret edilemez. Tüm alanlarda tehdit, taciz ve tahrik içeren mesajlar ve içerikler de asla kabul edilmez. Site tarafından hiç bir içerik, işitsel ve görsel materyaller kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Sisteme üye olan tüm kullanıcılar topluluk kurallarına da uymak zorundadır. Topluluk kurallarına aykırı hareket edilmesi durumunda yönetim tarafından üyelik sonlandırma ve silme işlemi de yapılır. Sistem tarafından sunulan içeriklerde kesinlik garantisi verilmez.

Sunulan içerikler ve servisler istenildiği zaman durdurulabilir ve sonlandırılabilir. Yetkililer ise bir hesabı herhangi bir neden göstermeden durdurabilirler. Bunun yanı sıra hesaplar silinerek sonlandırma işlemi de yapılabilir.

Kullanım Sözleşmesi İle İlgili Merak Edilenler

Site genellikle platformlar üzerindeki içerikleri sahibine haber vermeden düzenleyebilirler. Bu içerikler gerektiği zaman ticari amaçlar ile de kullanılabilir. Ayrıca sunulan ek servisler, bölümler ve üyelik tiplerinin yanı sıra içerikler de ücretli bir hale gelebilir.

Tüm bu hizmetler için de herhangi bir ücret talep edilemez. Bu arada yeni özelliklerin eklenmesi ile birlikte bazı sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların yaşanması neticesinde kullanıcılara haber verilmeden de şartlar güncellenebilir. Bunun yanı sıra ek servisler, bölümler ve içerikler de ücretli bir hale getirilebilir. Ayrıca tüm bu hizmetler için de gereken ücret talep edilebilir.

Sitenin Amacı Nedir

Bu site girişimcilerin kendileri için en uygun sektörü bulma çabalarına yardım eder. En doğru yatırımın yapılması konusunda da girişimcilere çeşitli bilgiler verilir. İş kuracak bireyler ufkunu genişletmek için rehber niteliğinde bilgiler bulabilirler.

Yazı dizileri sayesinde girişimcilere de önemli bir yol haritası çizilir. İşletme kurmayı düşünen girişimciler genellikle bayilik veren firma listelerine de ulaşabilirler. İçerikler hakkında detaylı bilgiler de elde edilir. İşletme kuracak kişilerin yanlış adımlar atmamaları için de çok dikkatli davranılması gerekmektedir.

Yatırımlar genellikle doğru sektörlere yapılmalıdır. Bu kapsamda kullanıcılara ve üyelere de en doğru bilgilerin sunulması amaçlanır. Ayrıca kişilerin iş hayatındaki yeri için de detaylar önemlidir. Kullanım sözleşmesini okumak pek çok önemli avantaj sağlar.