Para Kazanma Yolları Ve Rehberi

Fiverr Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Para Kazanılır? – Rehber Niteliğinde Güncel Bilgiler…

Mikro çalışma şekilleri içerisinde bulunan Fiverr nedir hakkında farklı bakış açısı ile detaylı bilgiler bulacağınız makaleyi sizin için hazırladık. Fiverr para kazanma adımlarını tane tane işleyeceğiz. Aşağıda ki sorularınıza net cevapları burada bulacaksınız?

  • Fiverr kullananlar kimlerdir,
  • Fiverr nasıl satış yapılır, net cevaplar
  • Fiverr satıcı olmak gibi soruların cevapları,
  • Fiverr da yapılabilecek işler hangileridir,
  • Fiverr ödeme yöntemleri nelerdir, kazancımı nasıl alırım,

Fiverr Nedir?
Fiverr Nedir?

Fiverr Nedir?

Fiverr nedir, mikro işler için en iyi bilinen ve popüler çevrimiçi pazardır. Fiverr gigs olarak adlandırılan mikro konserleri satın almak ve satmak için en iyi serbest piyasa denilebilir.

Fiverr, genellikle 72 saat içinde çok hızlı geri dönüş sürelerine sahip kısa vadeli konserlere odaklanır. Fiverr’daki konserler, bir aylık bir içerik değerinin veya müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm görüntülerin yerine daha küçük – tek bir blog gönderisi veya fotoğrafı olma eğilimindedir. Daha küçük konser kapsamı, daha hızlı geri dönüş ve çalışma ilişkisini kolayca test etme olanağı sağlar.

Alıcı Perspektifinden : Birey veya bir başlangıç ​​veya küçük bir ajanssanız, Fiverr’i kullanarak nominal olarak 5 $ tutarında işlerinizi yapabilirsiniz. Fiverr’a “Alıcı” olarak katılmalısınız.

Bu logo tasarımı, web sitesi geliştirme, video markalama vb. Herhangi bir şey olabilir. Fiverr birçok kategori ve filtreye sahiptir, bu yüzden yapmanız gereken tek şey sörf yapmak, bir hizmet seçmek, incelemeleri kontrol etmek, teslim süresini görmek (durumunuzu yapmanız gerekir) ) ve siparişinizi verin.

Satıcı Perspektifinden : Temel dijital becerilere sahip biriyseniz veya evinizin rahatlığında veya hatta uzaktan çalışmak isteyen biriyseniz, Fiverr’a “Satıcı” olarak katılırsınız.

Fiverr, zanaat, pazarlama, koçluk, seslendirme vb.gibi hizmetlerinizi sunmak için birden fazla kategori sunar. Bunlar sadece birkaç örnektir, ancak bol miktarda vardır. Satıcı olarak bir profil oluşturmalı ve ne sunduğunuzu ve hangi fiyat noktasında açıklayacağınız bir “gig” (hizmet) oluşturmalısınız.

Seviyenize bağlı olarak Fiverr, planlar oluşturmanıza veya bağımsız bir hizmet satmanıza yardımcı olacak araçlar sağlayacaktır.

Bir satıcı olarak müşterilerinizi çalışmalarınızla büyüleme fırsatına sahipsiniz. Harika bir konser ve iyi müşteri hizmeti sizi yuvarlar. Bu platformu bir işletme olarak kullanan satıcılar günde 5 ila 900 dolar arasında bir şey yapıyor ve bazıları ayda 3000 dolar kazanma seviyesine ulaşabilir. Her şey odaklanmanıza ve çabanıza bağlı.

Fiverr Nasıl Çalışır?

En iyi konseri bulduğunuzda, işinizin işlenmesine başlamak için bir sipariş vermeniz gerekir. Teslimat süresi ve bütçe gibi ihtiyaçlarınızı konserle karşılaştırdığınızdan emin olun ve “Siparişe Devam Et” i tıklayın.

PayPal veya kredi kartı seçin, bilgilerinizi doldurun ve siparişinizi hızlı bir şekilde vermek için Ödeme Yap’ı tıklayın. Sipariş işlemlerini tamamladıktan sonra, siparişinizi satıcıyla başlatmak için gereksinimler alanındaki gereksinimleri doldurmanız, ayrıntıları doldurmanız ve (gerekirse) dosya eklemeniz ve “Siparişi Başlat” ı tıklamanız istenecektir.

Fiverr'da En Çok Satış Yapılan Kategori
Fiverr’da En Çok Satış Yapılan Kategori

Fiverr’da En Çok Satış Yapılan Kategori Hangisidir?

Fiverr’in en gözdesi logo tasarım ve site düzenlemedir. Fiverr’in ne olduğunu açıkça biliyorsanız, becerileriniz için bir değer yaratma zamanı. İlgili becerilerde yetenekli iseniz, Fiverr’de alıcılara konser olarak hizmet sunarak para kazanmak için bir satıcı olabilirsiniz.

Bu, logo tasarımında uzmansanız, Fiverr’de kolayca bir logo tasarımcısı olabilirsiniz. Sadece kayıt olun ve Gig’inizi kurun ve çalışmanızı küresel kitleye sunun. Doğrudan Fiverr aracılığıyla banka hesaplarınıza zamanında ödeme alabilirsiniz.

Fiverr Nasıl Kullanılır?
Fiverr Nasıl Kullanılır?

Fiverr Nasıl Kullanılır?

Fiver nasıl kullanılır adım adım anlatmaya başlayalım. Fiverr’de bir hesap oluşturursunuz, bu tamamen ücretsizdir. Satmak istediğiniz hizmeti / ürünü listeleyin. Bu girişe “Gig” adı verilir, hangi ürün veya hizmeti sunmak istediğinize, alıcının nasıl alacağına, bir siparişi işlemek için kaç gün ve daha fazlasına ilişkin tüm ayrıntıları içerir.

Gig’inizi canlı hale getirin ve 1. siparişinizin gelmesini bekleyin. Bir sipariş aldıktan sonra, Fiverr aracılığıyla alıcıyla iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir açıklama istiyorsanız, aynı alıcıdan isteyin. Bu yapıldıktan sonra, siparişi işlemeye başlamanız gerekir. Tamamlayın ve alıcıya gönderin, alıcı siparişini aldıktan ve onayladıktan sonra, siparişiniz tamamlandı olarak işaretlenir ve Fiverr ödemenizi hesabınıza yansıtır. Siparişiniz tamamlandı olarak işaretlendikten 14 gün sonra, parayı Fiverr hesabınızdan hesabınıza çekebilirsiniz.

Fiverr Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Pazardan siparişi işleme koymanız için sizden bir ücret alınabilir. Ödeme işlemini tamamladığınızda tüm ayrıntıları kontrol ettiğinizden emin olun.

Fiverr Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
Fiverr Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Fiverr Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Fiver ödeme yöntemleri arasında bir çok farklı yol bulunur. Bunların arasında apple pay, kredi kartı ödemeleri ve paypal bulunmaktadır.

Fiverr'dan Para Kazanma Yolları Nelerdir?
Fiverr’dan Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Fiverr’dan Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Bir blog yazarıysanız, blogunuzda olabilecek önceden yazılmış içeriğe sahip küçük bir e-kitap geliştirebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla bu kadar basit olabilir. Fiverr, ekstra donanımlar sunarak ekstra para kazanmanızı sağlar. Daha fazla satış ve olumlu geri bildirim oluşturdukça, hesabınız ek avantajlar için yeni sürüme geçirilecektir.

Ayrıca, işinizi mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşmanızı da öneririz. Sosyal medyayı kendi yararınıza kullanın. Bu, aynı anda birçok kişiye söz vermenin en kolay yoludur.

Fiverr'ın Artıları ve Eksileri
Fiverr’ın Artıları ve Eksileri

Fiverr’ın Artıları ve Eksileri Nelerdir?

1) Fiverr Avantajları

Zaman tasarrufu : Bir Fiverr yazarı kiralamak, araştırma ve blog içeriği görevlerinin günlük yorucu rutininden sizi kurtarır. Konuları, stili ve odak anahtar kelimeleri seçersiniz, ancak emeğin büyük bölümü yazarınızdadır.

Kolaylıklar sağlar : İnternet konusunda bilgili değilseniz, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya ve diğer trafik oluşturma stratejilerinde uzman bir Fiverr yazarı kiralamak, ziyaretçi sayınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Genişleyen erişim : Bir blog ağınız varsa ve dil ve kültürel engelleri aşmak istiyorsanız, Fiverr yazarları fikirlerinizi dünyadaki ilgili yerel kitleleriyle ilişkilendirilebilir ve anlaşılır hale getirerek onları aşmanıza yardımcı olur.

2) Fiverr Dezavantajları

Farklı stilleri : Blogunuz ilk sunduğunuz sesle başlamış olabilir, ancak yazarlarınızın bireysel tarzı sitenize tamamen farklı bir ton verebilir.

Güvenilirlik zararı : Okuyucularınız blogunuzun sesinin arkasında olup olmadığınızı sorgulamaya başladığında, güvenilir bir bilgi kaynağı olarak itibarınıza zarar verebilir.

Yorum Aboneliği
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Para Kazanmanın GERÇEK Sırları