Para Kazanma Yolları Ve Rehberi

7 TEMEL BAŞLIK İLE: Anket Doldurarak Para Kazanma Adımları Nelerdir?

İnternetten para kazanmak istiyorum dediğinizde ilk yollardan birisi anket doldurarak para kazanma olabilir. Önünüze birçok farklı kaynaktan, farklı bilgiler gelmektedir. Bazıları ise anket doldur para kazan şeklinde iş modelleridir. Bu bilgilerin doğruluğu konusunda, her kaynağın sizlere verdiği bilgi, bazen birbirinden çok farklı yerlere gidebilmektedir. Burada anketlerden para kazanmak ile ilgili bir çok konuya değineceğiz.

Bu konuda ortaya çıkan bilgilerin yarısından fazlası hiç şüphesiz, kişileri bu konuda umutlandırıp, onları kandırmayı amaçlamayan türden bilgiler olarak sınıflandırılabilir. Bu da insanların, bu konudaki araştırmalarının, güvensiz olarak ilerlemesine ve ya durmasına sebep olmaktadır. Bu durumun önüne geçilmesi içinde doğru bilgileri veren sitelerin bu konuda piyasaya daha fazla etki göstermesinin sağlanması gereklidir.

Bu konuda sizlere internetten para kazandırmayı, kafaya koyarak faaliyetlerini sürdüren bir siteden bahsetmek istiyoruz. Bu site, sizler için en güvenilir ve kesin olan internetten para kazanma yolları araştırarak; sizlere en sağlam bilgileri sunmayı amaçlamaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?
Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?

Online çalışmaya başlamış bir çok kişi çeşitli para kazanma yolları hakkında araştırma yaparken aklına birden evden çıkmadan nasıl para kazanırım araştırması yapmaya başlar. Bu konu hakkında araştırma yaparken bir çok kaynak ile tanışıp düşünceleri değişmeye başlar. Fakat anket doldurarak para kazanılır mı ? sorusunun cevabını aramaya da başlar. İşte bu sorunun tam olarak cevabını burada sizinle paylaşacağız.

Web sitem üzerinden hizmet vermekte olup, site içeriğinde yer alan haberler, videolar vb. bütün içerikler sizlerin internet üzerinden para kazanmasına odaklı olarak geliştirilmektedir. Özellikle diğer sitelerin sizlere verdiği, değersiz bilgileri bir kenara bırakın ve bu sitede hangi alana yeteneğiniz var ise o alanla ilgili para kazanma yöntemini araştırarak, en doğru bilgilere ulaşın.

Sizlerde internetten para kazanma anket doldur yöntemi konusunda ilgili iseniz, vakit kaybetmeden siteye girerek; bu konuda gerekli bilgilendirmeyi en ince ayrıntısına kadar görerek, bu yöntemin artılarını eksilerini ortaya koyabilirsiniz.

İnternetten para kazanma anket doldur yöntemi ile sizlerde hem bu konuda ki ilgi ve yeteneğinizi kullanıp, hem de iş fikirleri şansını yakalayarak, diğer sitelerin verdiği gereksiz bilgiler ile zihninizi doldurmadan, internetten para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca evden anket doldur para kazanma konuları hakkında da geniş bilgiler bulabilirsiniz.

İnsanların evden ek iş arayışlarına en iyi cevap veren yöntemlerden bir tanesi de anket doldurma siteleri vasıtası ile para karşılığında anket doldurma işidir. Belki de en çok denenen ek gelir yöntemlerinden bir tanesi olduğunu da söylemek doğru olacaktır.

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte şirketler kamuoyu araştırmalarını anket şirketleri üzerinden yapmaktadırlar. Böylelikle çok sayıda insana kısa sürede ulaşmak mümkün olduğu için araştırma kitlesi de çok büyük olmaktadır. Bu da araştırma yapan şirketler için son derece verimli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma Adımları Nelerdir?
Anket Doldurarak Para Kazanma Adımları Nelerdir?

Anket Doldurarak Para Kazanma Adımları Nelerdir?

İlk başta oldukça kolay gözükebilen bu işin de tabi ki bazı kriterleri ve zorlukları ve bazı kriterleri bulunmaktadır. Öncelikle internette arama motorlarında anket doldur para kazan şeklinde yapılan aramaların sonucu olarak binlerce seçenek çıkmaktadır.

Bazı ilanlarda sizlere aylık kazancınız konusunda oldukça yanıltıcı bilgiler de verilebilmektedir. Örneğin anket doldurarak para kazanma yolu ile aylık 10.000 tl kazanacağınızı ya da 5000 tl kazanacağınızı ya da bu rakamların dolar karşılıklarından bahseden sitelere dikkatle yaklaşmanızı öneririz. Çünkü insanlar evlerinde bilgisayar başında anket doldurarak bu kadar yüklü meblağlar kazanabiliyor olsalar herhalde çalışan işe giden insan bulmak oldukça zor olurdu.

Sizler bu işe girmeden önce bilmelisiniz ki düzenli olarak her gün üç ya da dört saatini anket doldurmaya ayıran bir kişi ortalama olarak 400 ile 600 tl arasında kazanabilmektedir. Tabi bu rakamlar kesin olmamakla birlikte yaklaşık olarak bu meblağlara tekabül etmektedir. Yani işe başlarken boş hayallere kapılmamak sizler için çok daha yararlı olacaktır.

Anket Doldurma Siteleri Hangileridir?
Anket Doldurma Siteleri Hangileridir?

Anket Doldurma Siteleri Hangileridir?

Aşağıda sizin için anket doldurarak para kazandıran siteler hakkında tam on bir başlık hazırladık. Umarım sizin için faydalı bir bilgi olacaktır. Eğer makale hakkında düşüncelerinizi belirtmek isterseniz mutlaka yorum alanına bakabilirsiniz.

Öncelikle internet üzerinden yapacağınız araştırmalara anket doldurma site isimlerini araştırarak başlamanız faydalı olacaktır. Sizlere bu konuda bir kaç site ismi vermemiz gerekirse;

 1. Surveyscout,
 2. Survey Savvy,
 3. Zoom Panel,
 4. Opinion Place,
 5. Opinion Outpost,
 6. Cvs Advisor,
 7. Fikir pazarı Tr,
 8. GFK Tr,
 9. Global Test Market Tr,
 10. Myiyo Tr,
 11. Valued Opinions Tr

Gibi en çok tercih edilen siteleri örnek vermemiz doğru olacaktır. Bu siteleri incelediğinizde işin ayrıntıları, nasıl yapılacağı, nelere dikkat edileceği hakkında bu sitelerin resmi web sayfaları üzerinden bilgi almanız mümkün olacaktır.

Anket Dolduracağını Anlatan Yönlendirmeler
Anket Dolduracağını Anlatan Yönlendirmeler

Nasıl Anket Dolduracağını Anlatan Yönlendirmeler Var Mı?

Anket doldurma işini bir kazanç olarak görmek isteyenler için anket doldurma tekniklerini ayrıntıları ile anlatan ve açıklayan, püf noktaları ve yapılması gerekenleri anlatan kitaplarda bulunmaktadır. Bazı anket doldurma sitelerinde belirli ücretler karşılığında bu kitaplara sahip olmak mümkündür. Bu kitaplar sanal ortamda okunabilen digital kitaplar olup içeriklerinde üye olunabilecek anket doldurma sitelerini de tanıtan açıklamalar bulunmaktadır.

Böylelikle bu işi bir kazanç kapısı olarak düşünen kişilere doğru bir yönlendirme yapabilmektedirler. Bu konuda bilgi sahibi olmak sadece dijital kitaplar ile değil anket doldurma videolarının yardımı ile de gerçekleşebilmektedir. İnternet arama motorları yardımı ile sizlere doğru yönlendirme yapabilecek materyallere ulaşmanız oldukça kolay olmakta ve sizlere yön göstermesi açısından da son derece faydalı uygulamalardır.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İsteyenler İçin Öneriler

Sizde bu işi yapmayı düşünüyor ve internette geçirdiğiniz boş vakti nakde dönüştürmek istiyorsanız anket doldurma sitelerinin listesi tanıtımı sunan siteleri inceleyerek bu işe giriş yapabilirsiniz. Dediğimiz gibi beklentiniz reel rakamlar üzerinden olduktan sonra ve güvenilir bilindik siteleri tercih ettiğinizden emin olduktan sonra işe giriş yapmak daha kolay ve güvenli olacaktır.

Anket doldurma işi başlarda size biraz sıkıcı gelebilir ki gerçekten bir çok firmaya kayıt olmak ve kayıt formlarını tek tek doldurmak bu işin en sıkıcı tarafı olarak görünüyor. Fakat kayıt işlemlerinizin sonrasında sizin mail adresinize gelen anketleri doldurmanız size çok daha kolay ve zevkli gelecektir. Hele ki nakit ödeme yapan anket şirketleri ile çalışırsanız ödemelerinizi almaya başladıkça çok daha zevkle bu işi yapacaksınız.

Eğer yurt dışı anket siteleri ile çalışacaksanız dikkat etmeniz gereken önemli bir ayrıntı daha bulunmaktadır. Yurt dışı anket sitelerinin ödeme yapabildikleri ülkeleri incelemeden kayıt olmamanızı size şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü anket şirketlerinin ödeme yapabildikleri ülkeler sıklıkla değişmekte olup eğer kayıt olduğunuz site ülkemize ödeme yapamıyor ise onlarca anketi doldurduktan sonra ödeme alamama gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Anket İşinde Uyulması Gereken Kurallar
Anket İşinde Uyulması Gereken Kurallar

Anket Doldurma İşinde Uyulması Gereken Kurallar Nelerdir?

Evden ek iş yada evden çalışarak para kazanmak istiyor ve anket doldurma işi yapmaya karar verdiyseniz öncelikle anket doldurma işi nasıl yapılır diye araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Çünkü anket doldururken dikkat etmeniz gereken bazı önemli kriterler bulunmaktadır ve aynı zamanda bu işe karar verdiğiniz zaman nerede nasıl böyle bir iş imkanı bulabileceğinizi biliyor olmanız da gerekmektedir.

Bunun için internet üzerinden ayrıntılı bir araştırma yaparak işin detaylarına ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda anketleri nasıl dolduracağınız ile ilgili size verilen komutları aynen yerine getiriyor olmanız size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bu amaç için oluşturulmuş anket doldurmanın ayrıntıları anlatan kitaplar mevcut olup bu kitaplara anket doldurma kitabı indir seçeneğini kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Anket doldurma işi yapmaya karar verenlere öncelikle daha önce anket doldurma işi yapanlar ile iletişime geçecekleri forum sitelerini incelemelerini öneriyoruz. Burada bu işi yapan kişiler size işin artılarını ve eksilerini, dikkat edilmesi gereken ayrıntıları ve güvenilir olan anket doldurma siteleri hakkında bilgi verebilirler. Anket doldurma işi yapmaya karar veren kişilerin öncelikle bu işi yapacakları uygun bir site tercihi yapmaları gerektiğini söylemiştik.

Bu site tercihini yaptıktan sonra işin detayları hakkında anket doldurma sitesinden bilgi almak birinci kaynaktan işi öğrenme seçeneğidir. Ve anket doldururken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar ve sonrasında kazanacağınız ücret ve ödemeler hakkında mutlaka detaylı bilgi alarak işi yapmaya başlamanız sonrasında yaşanacak bir çok olumsuz durumunda önüne geçmiş olacaktır.

Aynı zamanda bu işi yapan kişilerden de alacağınız tavsiyeler tabi ki sizlere yol gösterici olmak açısından son derece faydalı olacaktır. Aynı zamanda eğer karşılıklı tarafları bağlayıcılığı olan bir sözleşme söz konusu ise bu sözleşmeyi ayrıntılı olarak incelemeniz ve sonrasında kabul etmeniz çok daha doğru olacaktır.

Anket Doldurarak Zengin Olma Yalan Mı?
Anket Doldurarak Zengin Olma Yalan Mı?

Anket Doldurarak Zengin Olma Yalan Mı?

Anket doldurma yalanı diye bir şey var mı derseniz anket doldurarak büyük meblağlar kazanma yalanının var olabileceğinden bahsetmek doğru olacaktır. Çünkü sadece anket doldurarak bu büyük meblağlar kazanılıyor olsa zaten kimse işe gidip çalışmayı tercih etmez herkes harıl harıl anket doldurarak köşeyi dönerdi.

Bu tarz tuzaklara düşmemek emeklerinizin boşa gitmemesi ve boş hayallere kapılmamanız açısından önemli bir ayrıntıdır. İnternet üzerinden anket doldurma sitelerini ve kullanıcı yorumlarını hatta kendi sitelerinde değil tarafsız forumlarda yapılmış yorumları dikkatle incelemeniz sizin yaranıza olacaktır.

Dediğimiz gibi bir çok Türk anket doldurma sitesi anket doldurma karşılığında zaten para ödemek yerine hediye çeki vermeyi tercih etmektedir. Yabancı sitelerinin bazılarının Türkiye ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Ve yine bazı yabancı anket siteleri de sizlere başlangıçta bir iki anket gönderip devamını getirmemektedir ve dolayısı ile sizde kotayı dolduramadığınız için ödeme alamazsınız. Bu ayrıntıların çok iyi araştırılması ve detaylı bir araştırma yapıldıktan sonra bu işe giriş yapılıp yapılmayacağına karar verilmesi sizler açısından çok daha uygun olacaktır.

Yorum Aboneliği
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu makale hakkında ne düşünüyorsun? Şimdi Paylaş.x