Para Kazanma Yolları Ve Rehberi

8 SIR: Twentify Uygulaması İle Para Kazanmanın Detayları Nelerdir?

Twentify hakkında tüm detayları burada bulacaksınız. Ayrıca Twentify para kazanma adımları neler, nasıl gelir elde edilir yada Twentify nedir? güvenilir mi? gibi tüm sorularınızın cevapları burada. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve herkesin bu hizmete kolayca ulaşabilir hale gelmesi, bu alanda değerlendirilebilecek yeni fikirlerin oluşmasına da katkı sağlamaktadır.

Bu yeni fikirlerden bir tanesinin sonucu olarak ortaya çıkan Twentify şirketi de farklı firmaların sunduğu hizmet ve ürünlerin objektif bir şekilde denetlemesini sağlarken, uygulama için denetleme yapan kişilerinde para kazanma imkanı tanımaktadır.

Twentify Nedir?

Twentify nedir sorusunu yanıtlayalım Şirketlerin sahadan almak istedikleri bilgileri, akıllı telefon kullanıcıları aracılığı ile çok kısa bir sürede toplanmasını sağlayan sistemin mimarı olan şirketin ismidir. Şirket bu verileri, Bounty adlı akıllı telefonlar için geliştirilen bir uygulama ile toplamaktadır.

Twentify Nerede Kurulmuştur?
Twentify Nerede Kurulmuştur?

Twentify Kim Tarafından Nerede Kurulmuştur?

Şirketin kurucuları; İlker İnanç, Tolga Bakkaloğlu ve Çağlar Bozkurt’dur. Şirket İstanbul’da 2014 yılının Şubat ayında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye dışında 6 farklı ülkede de faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul dışında, New York (ABD), Toronto (Kanada), New Delhi (Hindistan)‘da ofisleri bulunmaktadır.

Twentify Güvenilir Mi?
Twentify Güvenilir Mi?

Twentify Güvenilir Mi?

Hizmet isteyen firmalara objektif veriler sağlaması ile bunu yaparken de yanlı olmayan sıradan akıllı telefon kullanıcılarını tercih etmesi gibi nitelikleri ile gayet güvenilir bir kurum profili çizmektedir.

Bounty uygulamasını kullananların, yaptığı görevler sonucunda kazançlarını aldıklarını hem sosyal medya üzerinden hem de uygulama marketi üzerinden şirket ve uygulama için yapılan yorumlar aracılığı ile öğrenmek mümkündür. Bu şirket konusunda kafanızda soru işareti kalmaması açısından sorulan sorularınız da gayet ilgili olarak müşteri temsilcileri aracılığı ile cevaplandırılmaktadır.

Twentify Ve Bounty Uygulaması Nasıl Çalışmaktadır?

Twentify, şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillenen anket ve ya saha görevlerini bounty uygulaması üzerinden kullanıcılara sunmaktadır. Bölgelerin durumlarına göre belirlenen anket ya da görevler aracılığı ile firmanın istediği bilgilerin toplanabilmesi mümkün hale gelmektedir.

Akıllı telefon kullanıcıları da uygulama marketlerinden Bounty uygulamasını indirerek, veri talebinde bulunan şirketin, bulundukları bölge için belirlenen görevlerini yaparak ya da anketlerini doldurarak belirli bir kazanç sağlamaktadır.

Twentify Kimler Hizmet Satın Alımı Yapmaktadır?
Twentify Kimler Hizmet Satın Alımı Yapmaktadır?

Twentify Kimler Hizmet Satın Alımı Yapmaktadır?

Ülkemizde gerek bir ürün satan gerekte hizmet alanında faaliyet gösteren firmaların, gelişebilmeleri için saha operasyonlarını iyi algılamaları gerekmektedir. Kendini geliştirerek, tüketicisini anlamak isteyen firmaların hemen hepsi bu konuda Twentify ile çalışmaya özen göstermektedir.

Bounty uygulaması üzerindeki kullanıcı sayısı arttıkça, daha güvenilir veri elde etmek isteyen firmalar, bu alanda hizmet alımlarını sürekli olarak sürdüreceklerdir. Bu sebeple ülkemizdeki kurumsal firmaların çoğunluğunun Twentify ile çalıştığını söylersek abartmış olmayız. Firmanın açıklamalarına göre Twentify şirketi kurulduğu 2014 yılından beri; 40 tane firma için 200 taneden fazla, farklı nitelikleri ile ön plana çıkan projeyi gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Twentify İle Nasıl Para Kazanabilirim?

Bunun için ilk yapmanız gereken, akıllı telefona sahip olmak olacaktır. Sonrasında akıllı telefonunuzun uygulama marketine giderek arama bölümüne Bounty yazmalısınız. Arama sonucunda çıkan uygulamayı telefonuna yükleyerek gerekli bilgileri doldurmalısınız. Sonrasında önünüze gelen ve sizlerle ilgili olan anketleri, istenen bilgileri de doldurarak, para kazanılmasını sağlayacak anket görevlerine bu şekilde ulaşılmış olur.

Twentify Para Kazanma Adımları Nelerdir?

Gelir seviyesini yükseltmek, için Twentify para kazanma şekli kullanılabilir. Uygulama içindeki aktiflik ile doğru orantılıdır. Bu sebeple, çok görev yapmak ve anket doldurmak hiç şüphesiz kazanılacak miktarın artmasını sağlamaktadır.

Aktif bir şekilde Bounty uygulamasını kullanarak, görev yapıp anket doldurursanız, aylık 800 TL ile 1500 TL arasında gelir elde etmek mümkündür. Tabi konumuzun, bulunduğunuz bölgedeki kullanıcı sayısı gibi etmenler gelirinizin artmasını ya da azalmasını etkileyecektir. Firmanın açıklamalarına göre bir kişiye en fazla 25 000 TL tutarında bir ödeme yapıldığı da belirtilmektedir. Yani kısacası yaşadığınız yerin yoğun nüfuslu oluşu ve sizin aktiflik yüzdeniz kazancınızın artmasını sağlamaktadır.

Twentify Yasal Mı Çalışıyor?
Twentify Yasal Mı Çalışıyor?

Twentify Yasal Mı Çalışıyor?

Çalışmaları yasal olarak, devlete vergilerini vererek gerçekleştirmektedir. Yaptığı hizmetin, illegal olması mümkün görünmemektedir. Çünkü hem tanınan firmalar ile çalışılıyor hem de yapılan hizmet herkese açık bir şekilde yürütülüyor. Ayrıca firmanın ülkemiz dışında yukarıda bahsettiğimiz 3 ayrı ülkede ofisleri bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşandığında muhatap bulabilmek için bu durum çok önemlidir.

Bounty uygulamasını ülkemiz içinde ekstra gelir elde etmek ve ya ev giderlerine katkıda bulunmak isteyen öğrenci, ev hanımı gibi birçok meslek grubunda yer alan insan kullanmaktadır. Şikâyet yapılan sitelere bakıldığında kullanıcı sayısına göz önüne alındığında çok fazla şikâyet oluşturulmadığı, oluşturulan şikâyetlerin de çözülmesi için firma yetkilileri tarafından uğraşıldığı görülmektedir.

Yorum Aboneliği
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Para Kazanmanın GERÇEK Sırları